Milanowskie Muzeum Gier i Komputerów - MMGiK.org

MMGiK.org zdobywcą głównej nagrody
konkursu Perły Mazowsza 2021
w kategorii Kultura!

Szanowni Państwo,
Otrzymana nagroda jest ogromnym wyróżnieniem dla naszego młodego projektu i docenieniem przez społeczność dwuletniej działalności oraz zaangażowania.

Siłą pasji i motywacji pokazujemy, że stara technologia zasługuje na naszą pamięć i mimo wieku dostarcza nie mniejszych emocji niż 30 lat temu, przywracając najwspanialsze wspomnienia!

To również dodatkowa motywacja, aby dalej rozwijać projekt i zrealizować go w pełni. Nie spoczniemy na laurach i będziemy nadal pracować nad kolejnymi wydarzeniami, prelekcjami oraz zmaterializowaniem prawdziwego muzeum na mapie zachodniego Mazowsza. Cieszymy się również, że reprezentując Gminę i Miasto Milanówek, w pierwszym roku obecności w konkursie zapewniliśmy komplet statuetek. Kameralne muzeum komputerów w Milanówku? Tak, to możliwe!

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się pośrednio lub bezpośrednio do tego sukcesu. W szczególności przyjaciołom, Patronom projektu MMGiK, wspaniałej ogólnopolskiej społeczności skupionej wokół oraz wszystkim którzy oddali na nas swój głos i wierzą w naszą misję!

Już dziś zapraszamy serdecznie na Noc Milanowskiego Muzeum Gier i Komputerów :)